• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Школа передового педагогічного досвіду з напряму "Інформаційні технології"

Школа передового педагогічного досвіду з напряму «Інформаційні технології»


Школа передового педагогічного досвіду є однією з форм роботи з підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів, є формою поширення і впровадження передового педагогічного досвіду, а також його формування та вдосконалення.

Діяльність Школи позитивного педагогічного досвіду з напряму «Інформаційні технології» здійснюється відповідно до річного плану роботи з урахуванням основних пріоритетних напрямків роботи системи професійно-технічної освіти Сумської області.

Метою Школи є вдосконалення освітньої, наукової та професійної підготовки педагогів та майстрів виробничого навчання, забезпечення їх практичного індивідуального оволодіння вміннями й навичками навчання, виховання, управлінням педагогічним процесом та постійного взаємозбагачення у процесі формування авторської системи діяльності.

Основними завданнями Школи є сприяння розвитку педагогічної творчості; робота з молодими та малодосвідченими педагогічними працівниками; забезпечення методичного супроводу навчання відповідно до рівня кваліфікації з професій; вивчення, впровадження та розповсюдження позитивного педагогічного досвіду.

Очікувані результати: підвищення рівня методичної компетентності педагогів професійної школи; розроблення методичних рекомендацій з актуальних питань підготовки фахівців відповідної галузі, створення програмних педагогічних продуктів, навчальної та методичної літератури для підготовки з професій для всіх галузей виробництва.

Кiлькiсть переглядiв: 595

Коментарi