Персональний сайт Самойленко Наталії

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті !

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Це сайт методичної підтримки педагогів професійно-технічних навчальних закладів, головним потенційним користувачем якого є майстер виробничого навчання та викладач спеціальних дисциплін професійно-технічного навчального закладу. Професійні проблеми, підвищення їх наукової та методичної компетентності – це основні напрямки діяльності сайту.

Це мережевий проект взаємодії структур наукового, практичного й організаційно-управлінського призначення.

Сайт – це своєрідний методичний та інформаційний засіб для молодих майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін і педагогічних працівників із стажем роботи, методистів, а також для всіх тих, хто здійснює підготовку кваліфікованих робітників у закладах професійно-технічної освіти.

Адміністратор сайту Самойленко Наталія Юріївна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, вітає всіх користувачів і відвідувачів сайту.

Сайт - це своєрідний путівник у світі інформації, який, сподіваємося, допоможе кожному майстру виробничого навчання та викладачу при організації начального процесу учнів та самоосвітньої діяльності. Нам дуже цікаві ваші думки з приводу даного проекту, ваші побажання, запитання, ідеї, які ви можете висвітлити за допомогою листа, залишивши повідомлення в Гостьовій книзі.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031